Masáže Příbram

Blahodárné účinky masáží byly prokázány již v dávné historii lidstava. Kosmetické centrum Nara - centrum kosmetiky a krásy Příbram se zaměřuje na provádění masáží na profesionální úrovni. V našem příbramském centru provádíme velké množství masážních technik, ze kterých si určitě vybere pro Vás tu nejvhodnější. Některé masáže jsou doplňovány příjemnými parafínovými zábaly. Suché teplo zábalů působí blahodárně, svaly se prohřejí, pokožka je jemná a hebká na dotek. Dopřejte si skvělou masáž i Vy!

V současné době si můžete dopřát následující služby našeho příbramského salónu:

Masáž Essential
(klasika)

Masáž Essential je pojmem, pod kterým si můžete představit stav uvolnění a příjemný odpočinek. Při této masáži dochází ke zrychlení látkové výměny, odplavování odpadních látek (solí, vápníku, kyseliny mléčné, vody ...) do kapilárního a lymfatického řečiště.

Klasická masáž také podporuje regeneraci organismu, odstraňuje únavu a navozuje pocit lehkosti a volnosti celého těla. Zároveň připravuje na vyšší výkon svalů a celého těla, tedy na další zátěž. Masáž je prováděna v klidném tempu, citlivými hmaty. Vaše tělo i duše se povznese do nevšedního stavu relaxace a uvolnění. Účinek je umocněn speciálními masážními oleji.

viz. ceník / 30 min.

Masáž baňkováním

Masáž baňkováním je starověká čínská metoda, kterou si můžete dopřát i v našem příbramském salónu, aniž byste museli cestovat do východních zemí. Používá především v léčbě pohybového aparátu.

Při baňkování přikládáme skleněné kulovité nádobky s nahřátým vzduchem na pokožku těla. Pro lepší účinek přikládáme baňku na aktivní reflexní body, které ovlivňují správnou funkci jednotlivých orgánů. V baňce se vytvoří podtlak, který způsobí přisátí baňky k tělu. Baňka silným podtlakem v místě působení přivodí silné prokrvení, prohřátí a okysličení dané oblasti.

Po masáží baňkováním ucítíte uvolněníprohřátí a energetické povzbuzení. Metoda není vhodná pro lidi s onemocněním krve.

viz. ceník / 30 min.

Masáž láv. měšci

Masáž lávovými měšci je další technika relaxačních masáží, která navozuje příjemné svalové uvolnění. Speciální horké lávové měšce jsou naplněny minerálními krystaly soli vulkanického původu. Teplo, které vydávají, proniká hluboko do pokožky a posiluje pocit extrémní relaxace. Masáž dodává tělu ztracenou energii.

Jedná se v podstatě o odpočinkovou kúru, která je kombinací netradičního ošetření horkými lávovými měšci a extrémního uvolnění, která zcela promění Vaši stresovanou a neošetřenou pokožku.

viz. ceník / 60 min.

Masáž proti celulitidě

Masáž proti celulitidě je prováděna velmi kvalitním masážním olejem podporující odbourávání celulitidy, který je účinným bojovníkem proti narušenému krevnímu a lymfatickému oběhu.

V našem příbramském kosmetickém centru Nara provádíme tuto masáž jak ručně, tak i pomocí baňky, která ještě více zefektivní prokrvení tkání v problematických partiích. Díky tomuto procesu se krevní oběh znovu aktivuje, zlepší se celková cirkulace krve a dojde k odplavení škodlivých toxinů, které jsou zadržovány v těle.

Výsledkem pravidelné masáže proti celulitidě je dosažení výrazně hladší a pevnější pokožky. Objednejte se k nám a navždy zatočte s „pomerančovou kúrou“!

viz. ceník / 30 min.

Masáž horkými lávovými kameny

Masáž lávovými kameny patří mezi nejúčinnější metody k odstranění stresu. Pomáhá při bolestech zad a kloubů. Kameny výborně vedou teplo, které prostupuje do ztuhlých svalů. Pomáhá k odstranění blokád. Pomáhá též s léčbou revmatizmu, křečí, nespavosti, bolesti hlavy a lymfatického oběhu. Přispívá k urychlení regenerace a rozproudění energie po celém těle. Důležitou složkou jsou kameny vzniklé z vulkánové činnosti obsahující minerální a chemické prvky, vzniklé za vysokých teplot. Množství akumulovaného tepla závisí na jejich velikosti a kvalitě.

viz. ceník

Masáž ruční lymfatická

Cílem lymfatické masáže je obnovení a zvýšení oběhu lymfy. Lymfa odvádí nadbytečné tekutiny z tkání a mezibuněčných prostor. Vhodná při výskytu chronických a revmatických otoků. Při žilní nedostatečnosti. Nedokrevnosti při ošetření celulitidy. Masáž se provádí jemnou a přesně určenou technikou. Lymfodrenáž odblokuje hlavní uzliny a odvede drenážovanou tekutinu vylučovacím systémem z těla ven. Metoda je přirozená, účelná, příjemná a velice relaxační.

viz. ceník

Masáž havajská

Bezvadné chvíle odpočinku při havajské masáži jistě ocení každý stresem zmítaný klient. Tato léčebná terapie pochází z Havajských ostrovů. Pro havajskou masáž je typický ladný rytmický pohyb předloktí, loktů, dlaní a prstů. Používají se aromaterapeutické oleje pro zklidnění mysli.

viz. ceník

Služby našeho příbramského kosmetického salónu si můžete objednat zde.

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner