Pedikúra Příbram

V našem Centru - kosmetiky a krásy v Příbrami si můžete dopřát nejen péči o obličej a tělo. Dopřejte svým unaveným a oteklým nohám luxusní péči. Zkušené pedikérky Vám provedou nejen odborné ošetření, ale zároveň poradí, jak o své nohy pečovat.

V současné době si můžete dopřát následující služby našeho příbramského salónu:

Pedikúra Essential

Odpočinková a relaxační koupel připraví nohy k ošetření, v němž je zahrnuto odstranění ztvrdlé kůže, kuřích ok, mozolů, úprava nehtů, použití promašťujících a osvěžujících krémů.

viz. ceník / 40 min.

Ošetření zarůstajících nehtů sponami

Další služba z oblasti péče o nohy. Jedná se o moderní, velmi účinnou a bezbolestnou ošetřující techniku, která šetrně a pečlivě vyrovná nehet do původního tvaru. Účinným a efektivním způsobem zabraňuje jakémukoliv dalšímu zarůstání nehtů do pokožky vašich nohou.

viz. ceník / 30 - 40 min.

Parafínový zábal

Jeho suché teplo působí velice blahodárně, prohřeje svalstvo a zjemní pokožku. Jedná se o velice vhodný doplněk pedikúry.

viz. ceník / 20 min.

Pro krásné nohy

Dopřejte si krásně upravené nehty např. na letní dovolenou a využijte možnosti permanentní gelové „francie“ v klasické bílé či pestrobarevné variantě.

viz. ceník / 30 min.

Odborné poradenství

Zejména pro nemocné diabetem je správná péče nepostradatelná. Nebojte se zeptat, jak správně o své nohy pečovat a využijte zdarma poradenství u našich zkušených a školených pedikérek.

viz. ceník / individuálně

Služby našeho příbramského kosmetického salónu si můžete objednat zde.

Pedikura korekce
360x180banner S2korekcev1
360x180banner S2nohy
banner senior