Manikúra Příbram

Krásné a dokonale upravené nehty na rukou jsou vizitkou každé moderní ženy. Manikúra je velice oblíbená služba pro naše zákaznice v Nara - centru kosmetiky a krásy Příbram, ve kterém nabízíme profesionální ošetření Vašich nehtů, barevné lakování, individuální malbu štětcem a následné lakování. Vyberte si z naší pestré nabídky manikúry, navštivte Nara - centrum kosmetiky a krásy v Příbrami a dopřejte odpočinek a potřebnou péči i Vašim namáhaným rukám.

V současné době si můžete dopřát následující služby našeho příbramského salónu:

Manikúra Essential

Manikúra Essential je základní službou našeho Nara - centra kosmetiky a krásy v Příbrami. Jde o velmi příjemnou voňavou koupel, při které dochází k odstranění nadbytečných kůžiček okolo nehtů, ošetření nehtových plotének a celkové úpravě nehtů. Takto ošetřeným nehtům je potřeba dodat potřebnou výživu aplikováním kvalitního hydratačního krému.

Manikúru Essential doporučujeme kombinovat s dalšími službami a procedurami jako je P-Shine ošetření či gelová modeláž.

viz. ceník / 40 min.

P-Shine ošetření

Procedura P-Shine je výživné ošetření nehtů pomocí klasické a lety osvědčené japonské metody. V našem příbramském kosmetickém centru Nara tuto metodu provádíme na suchém nehtovém lůžku. Aplikujeme speciální pasty a pudry, kterém jsou přírodního původu a jemně je vmasíruje do nehtů a jejich okolí.

Výsledkem této manikúry je přirozený přírodní vzhled nehtů. Tuto proceduru manikúry je velmi vhodné využít při zvýšené lámavosti a třepivosti nehtů. Rovněž doporučujeme aplikovat tuto manikúru na zesláblé nehty po předchotí modelaci. Procedura P-Shine je vhodná i pro pány.

viz. ceník / 40 min.

Parafínový zábal

Parafínový zábal je velmi účinná terapie manikúry, která skvělým způsobem zvláčňuje pokožku suchých rukou. Parafín používaný na zábal není jen obyčejný vosk, ovšem jedná se o speciální vosk, který obsahuje vitamín E a má vlastnost zadržovat teplo. Tudíž zvyšuje krevní oběh, uvolňuje póry, prohřívá a uvolňuje ztuhlé svaly a klouby. Obnovuje přirozenou hydrataci pokožky, zahojuje prasklinky, vyhlazuje vrásky, bělí pokožku, zplešuje vzhled a elastičnost pokožky. Během procedury spolu s potem na povrch pokožky vycházejí toxiny cirkulující v lymfě. A právě proto procedury mají zvláčňující i detoxikační účinky

Procedurou parafínového zábalu získáváte nejen péči o Vaše namáhané ruce, ale i blahodárnou aromaterapii. Olejíčky, které jsou obsaženy v parafínu, dodávají člověku duševní pohodu a příjemné zklidnění.

viz. ceník / 20 min.

Gelové modeláže

Gelová modeláž je dnes hitem číslo 1 v oblasti manikúry a celkové péče o nehty. Každá žena se chce pochlubit svými krásnými nehty a pokud tomu není příroda nakloněma, profesionální gelová modeláž vše zachrání:-) Tento neustále stoupající trend si uvědomujeme i v našem Nara - centru kosmetiky a krásy v Příbrami. Profesionální manikérka Vám ochotně doporučí to nejlepší přímo pro Vaše ruce, takže Vaše ruce budou vypadat prostě skvěle.

Nabízíme několik profesionálních gelů - jednofázové, třífázové, akrygel, bezzápachový akryl, kombinace gelu a akrylu aj. Dále pro Vás máme připraveno 8 druhů nejrůznějších materiálu dle potřeby nehtů a především Vašeho přání.

Nevěstám se snažíme vyjít vstříc ve všech požadavcích a děláme maximum pro to, aby Vaše nehty vypadaly božsky, protože „Váš den“ patří jen a jen Vám.

viz. ceník / 90 min.

Pro krásné ruce

Služba Pro krásné ruce je pomyslná třešnička na dortu Vašich krásných nehtů. K základní modeláži gelových nehtů si můžete v našem Nara - centru kosmetiky a krásy v Příbrami vybrat i z barevných gelů, různého druhu zdobení, kamínků a nejrůznějších přívěsků na nehty.

Rádi Vám nabídneme i různé zajímavé efekty, čímž se Vaše nehty stanou ještě více unikátními. Nechají se krásně vytvarovat např. do tvaru špiček, hran či přirozeného vypadajícího oblouku.

Pokud chcete se svými nehty vytvářet hotové divy, nezapomínejte na fakt, že pouze krásně pěstěné nehty nechají dalším efektům patřičně vyniknout. Než se společně do služby Pro krásné ruce pustíme, doporučujeme nejprve absolvovat manikúru Essentil a následnou gelovou modeláž.

V našem Nara - centru kosmetiky a krásy Příbram Vám všechny tyto prodecury provedeme na velmi profesionální úrovni a s výsledkem budete zaručeně spokojeni.

viz. ceník / viz. ceník

Služby našeho příbramského kosmetického salónu si můžete objednat zde.

Manikúra-gelová modeláž
Krásné ruce po celý rok
Manikura tvary
banner senior
Manikúra-dárek
P-shine japonská manikúra