Masáže Příbram

Blahodárné účinky masáží byly prokázány již v dávné historii lidstava. Kosmetické centrum Nara - centrum kosmetiky a krásy Příbram se zaměřuje na provádění masáží na profesionální úrovni. V našem příbramském centru provádíme velké množství masážních technik, ze kterých si určitě vybere pro Vás tu nejvhodnější. Některé masáže jsou doplňovány příjemnými parafínovými zábaly. Suché teplo zábalů působí blahodárně, svaly se prohřejí, pokožka je jemná a hebká na dotek. Dopřejte si skvělou masáž i Vy!

V současné době si můžete dopřát následující služby našeho příbramského salónu:

Masáž Essential

Masáž Essential je pojmem, pod kterým si můžete představit blahodárný stav uvolnění, příjemný odpočinek, barevnou harmonii a zklidnění celého organismu. Při této relaxační masáži dochází ke zrychlení látkové výměny, odplavování odpadních látek (solí, vápníku, kyseliny mléčné, vody ...) do kapilárního a lymfatického řečiště.

Relaxační masáž také podporuje regeneraci organismu, odstraňuje únavu a navozuje pocit lehkosti a volnosti celého těla. Zároveň připravuje na vyšší výkon svalů a celého těla, tedy na další zátěž. Relaxační masáž je prováděna v klidném tempu, velmi citlivými jemnými hmaty a vaše tělo i duše se povznese do nevšedního stavu relaxace a uvolnění. Účinek je umocněn speciálními masážními oleji, které jsou k dostání v široké nabídce našeho e-shopu!

viz. ceník / 30 min.

Masáž baňkováním

Masáž baňkováním je starověká čínská metoda, kterou si můžete dopřát i v našem příbramském salónu, aniž byste museli cestovat do východních zemí. Používá především v léčbě pohybového aparátu.

Při baňkování přikládáme skleněné kulovité nádobky s nahřátým vzduchem na pokožku těla. Pro lepší účinek přikládáme baňku na aktivní reflexní body, které ovlivňují správnou funkci jednotlivých orgánů. V baňce se vytvoří podtlak, který způsobí přisátí baňky k tělu. Baňka silným podtlakem v místě působení přivodí silné prokrvení, prohřátí a okysličení dané oblasti.

Po masáží baňkováním ucítíte uvolněníprohřátí a energetické povzbuzení. Metoda není vhodná pro lidi s onemocněním krve.

viz. ceník / 30 min.

Masáž čokoládová

Čokoládová masáž je perlou mezi nejvíce uvolňujícími a nejsmyslnějšími masážemi, které provádíme v našem příbramském kosmetickém centru Nara.

Jedná se o extrémně voňavou relaxační masáž s peelingem a závěrečným zábalem, při které se pracuje s čokoládovými a kávovými produkty. Masáž je výborná na vyhlazení vrásek, celkové zkrášlení pokožky a odplavení toxických látek z těla.

Úžasný zážitek, který provoní celé Vaše tělo a uvolní Vaše smysly.

viz. ceník / 60 min.

Masáž láv. měšci

Masáž lávovými měšci je další technika relaxačních masáží, která navozuje příjemné svalové uvolnění. Speciální horké lávové měšce jsou naplněny minerálními krystaly soli vulkanického původu. Teplo, které vydávají, proniká hluboko do pokožky a posiluje pocit extrémní relaxace. Masáž dodává tělu ztracenou energii.

Jedná se v podstatě o odpočinkovou kúru, která je kombinací netradičního ošetření horkými lávovými měšci a extrémního uvolnění, která zcela promění Vaši stresovanou a neošetřenou pokožku.

viz. ceník / 60 min.

Masáž míčky

Masáž míčky je unikátní tlaková a svalová masáž, při které se uplatňuje masážní technika na zcela suchou pokožku. Masáž kombinuje thajskou masáž s nahřátými míčky, díky nimž se masérka dostane hlouběji a intenzivněji do problémových partií vašeho ztuhlého těla. Vhodné především pro uvolnění zad, ramen a chodidel.

Masáž míčky pomáhá rychleji regenerovat unavené tělo a účinně působí jako prevence před řadou zdravotních problémů.

viz. ceník / 60 min.

Masáž proti celulitidě

Masáž proti celulitidě je prováděna velmi kvalitním masážním olejem podporující odbourávání celulitidy, který je účinným bojovníkem proti narušenému krevnímu a lymfatickému oběhu.

V našem příbramském kosmetickém centru Nara provádíme tuto masáž jak ručně, tak i pomocí baňky, která ještě více zefektivní prokrvení tkání v problematických partiích. Díky tomuto procesu se krevní oběh znovu aktivuje, zlepší se celková cirkulace krve a dojde k odplavení škodlivých toxinů, které jsou zadržovány v těle.

Výsledkem pravidelné masáže proti celulitidě je dosažení výrazně hladší a pevnější pokožky. Objednejte se k nám a navždy zatočte s „pomerančovou kúrou“!

viz. ceník / 30 min.

Služby našeho příbramského kosmetického salónu si můžete objednat zde.

roller2
360x180banner pedikura
360x180banner S2korekcev1
360x180banner S2nohy