Naši partneři

Gape svatby

Plánujete svatbu?

Svatba do roka a do dne – a to je důvod, proč začít již dnes plánovat svatbu! Přijďte na nezávaznou konzultaci ZDARMA! Řeknete nám svou představu a my Vám poradíme, jak naplánovat Vaši svatbu co nejlépe tak, abyste byli spokojeni jak po vizuální, programové, tak po finanční stránce.

Ať už máte jasno o podobě své svatby nebo teprve hledáte inspiraci, vždy je nutné začít s plánováním včas. Obřadní síně, kostely i jiné prostory nemusí již být k dispozici. Přijďte k nám a my Vám vybereme místo a zároveň jej zarezervujeme. Poradíme Vám s výzdobou i svatební hostinou, doporučíme fotografa a celkově naplánujeme celý Váš den. Samozřejmě pokud nás necháte – naše svatební studio Gape může být Váš poradce i realizátor.

www.gapesvatby.cz

 

Foto-show

Svatba

Chcete památku pouze na ty nejdůležitější chvíle, kdy jste si řekli své ano, nebo pro vás vyfotíme celý svatební den od prvních příprav až do úplného konce. Máte své kouzelné místo, na kterém by jste si přáli být i v tento krásný den, budeme s Vámi i tam.

Školení

Začínáte fotografovat nebo jste si koupili nový fotoaparát a nevíte si rady - nabízíme krátké jednoduché školení, teoretické základy i praktické ukázky v terénu,

nejdůležitější úpravy ve Photoshopu. Naučíme Vás to nejdůležitější, aby Vaše fotografie vypadaly jako od profesionálů.

www.foto-show.cz